• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Samsung, Paris merkezli Yapay Zeka girişimlerini engellemeye çalışıyor

admin    0

  • avatar

  admin  06-04-2019, 15:58

  Kredi:
  #1
  Samsung, Paris merkezli Yapay Zeka girişimlerini engellemeye çalışıyor

  Samsung, küresel Yapay Zeka merkezlerini hızlı bir şekilde açıyor ancak raporlar Kore devinin Paris'in firmanın yeteneğini destekleyebileceğini umduğunu gösteriyor.

  Yaklaşık 30 Yapay Zeka uzmanı, Samsung'un mevcut Paris ofisinde araştırma ve geliştirme projeleri üzerinde çalışıyor.

  Samsung'un Paris merkezli Yapay Zeka laboratuvarı, Londra, Toronto ve Montreal'deki merkezlerden daha küçük. Laboratuvarın kendisi, dünyanın herhangi bir yerindeki meslektaşlarından daha küçükken, Samsung Yapay Zeka hedeflerini ilerletmek için yerel ortaklar arıyor.

  Samsung Baş Strateji Sorumlusu Sohn Young-kwon, planlarını gözden geçirmek ve yerel Yapay Zeka girişimlerini karşılamak için Mayıs ayında Paris ofisini ziyaret edecek. Bu firmalar potansiyel satın alma için hazır olabilir.
  Yerel haber ajansı Maeil Business News, “Samsung'un Yapay Zeka laboratuarı ile sinerji yaratabilecek şirketler olası M & As için tanımlanıyor” dedi.

  Samsung, bugüne kadar Yapay Zeka ,Yapay Zeka ile ilgili 13 yeni girişime yatırım yaptı. En dikkat çekenlerden biri, Siri'nin yaratıcıları tarafından kurulan Viv Labs.

  Genel olarak, firma çeşitli yatırım birimleri aracılığıyla 75 girişimde 200 milyon $ 'dan fazla yatırım yaptı.
  Samsung'un Yapay Zeka için büyük planları var ve kısa bir süre önce 2020 yılına kadar Yapay Zeka ile donatılmış tüm elektronik ürün yelpazesine sahip olmayı hedeflediğini duyurdu.
  Gelecek Yapay Zeka İle Gelecek
  Beğeni

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Foruma Git: